| Sheili a întrebat:

Sal TPU. Am multe sprincene si ma dor cind le scot.Este poate un remediu sau crema FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Daca te dor firele de par atunci cand le tragi.dai cu crema de fata si lasa 1 min doua si apoi penseaza.te. nu exista un remediu sau ceva dar totusi dinimieaza durerea ...sucees.

PS. nu masi radeti ca nu.i nimic daca a gresit la exprimare.

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Dar câte "sprincene" ai tu?laughing ( "Sprâncene" se scrie cu î din a). şi când la fel... sunt indignată că sunt atâtea persoane care trăiesc în România şi încă nu ştiu limba română... trist!

| BubuLina999 a răspuns:

Diminueaza durerea. scuze pentru scrierea gresita.si multumesc de fundita:*

| QuadruplePersonality a răspuns:

HAHAHAHAHAHAHA. straight face
rolling on the floor
Ai multe ce?
Celelalte unde.s? Pe frunte sau obraji? smug
Mă rog...nu cred că e un remediu. Te pensezi şi gata happy.

| AnonimaPunct a răspuns:

Eu am doar doua sprancene... tu cate ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atenta, eu una dupa ce fac baie/dus ma pensez si nu doare chiar atat de tare, baftahappy

| helen_6423 a răspuns:

Pune niste gheata inaintea procedurei. Aceasta va scoate un pic din durere. Bafta! )