| Sheili a întrebat:

Sal TPU.Am multe sprincene dar ma doare cind le scot. Este oare crema speciala.

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @Irinutza! Specialiștii nu recomandă utilizarea genelor false tocmai pentru că folosirea lor produce o mulțime de neplăceri și nici nu este sănătoasă. Mai multe citește tu http://www.medicina-naturista.ro/......false.html
Să ai o zi cu zâmbet!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nebunie...ai multe sprâncene, @alina! Mai mult de două draga mea, scuză-mă dar nu mă pot abține să nu râd cu lacrimi, și ei care la repezeală am citit gene, iartă-mă. De obicei, te doare dacă te pensezi atunci când ești obosită. Încearcă să smulgi firul de păr și imediat să pui mâna sau un cub de gheață înfășurat în tifon, atenuează durerea.
Încă o dată iertare, dar m-ai bine dispus.
Să ai o zi cu zâmbet!

| Bibuşca a răspuns:

Te dor pentru ca esti incepatoarewinking daca le tragi mereu cand cresc se va obisnui pielea de la ochii si nu te mai durea [din propria experienta asa a patit si maicamea]

| Babydoll_4700 a răspuns:

Gene sau sprancene? hmmm...

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Domane poate sprancenele nu genele laughing)

| JustSimple a răspuns:

Gene sau sprancene? genele is la pleoape.

| together4ever a răspuns:

Sprincene poate?

| RoaRxDD a răspuns:

De ce ti-ai scoate genele? straight face