| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!

Am o nunta duminica si sunt oarecum implicat.

Am 18 ani( si nu, nu-s nefericitul:))) si imi trebuie costum(pantaloni, camasa papion si sacou).

Momentam am pantaloni clasici de costum, camasa alba cu guler si mansete negre si pantofi maro(cam acest maro http://www.picturafata.ro/Vopsea-Grimas-culoare-maro-inc his-pentru-pictura-pe-fata-60-ml ) si as vrea sa la refolosesc( pentru astfel de evenimente au fost luate:))).

Intrebarile sunt urmatoarele:

Ce culoare ar trebui sa aiba sacoul si papionu(obligatoriu papion)?

Papoinul sa fie cu model sau monocromatic(tineti cont ca am gulerul negru la camasa)?

Ce piese trebuie sa se asorteze una cu alta(ex: sacou cu pantofi, sosete cu batista:)))?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Nu esti "nefericitul " nu e foarte amuzant...o sa fii si tu nefericitul si atunci ai sa vezi diferența intre a avea si a fi un Puști cu muste in cap.
Oricum nu te îmbraca precum un clovn!
Ia sacou, pantalon, vesta, pantofi si papion negru si camasa cu batista albă.
Important sosete negre de pantofi, nu cele Nike laughing de la football!