| NuTzu77 a întrebat:

Cu ce pantaloni as putea asorta un sacou slim de culoare albastru inchis(are o dunga maro la guler), camasa alba cu floricele mici albastre si un papion maro? Tin sa mentionez ca e tinuta pentru banchet.

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Buna!happy Ai putea sa iti iei o pereche de pantaloni maro(ca sa fie in constrast cu papionul)sau una albastra doar ca daca iti iei una albastra dupa mine ar fi prea mult albastru...cea mai buna alegere ar fi un maro avand in vedere ca daca e prea mult albastru va fi prea urat cu asa mult albastru si cum sacoul
are o dunga maro la guler papionul e maro nu mai buni ar fi o pereche de pantaloni maro sau albastru ar arata perfect! Funditapuppy dog eyes?

| NuTzu77 explică (pentru LoveTenis):

Ar merge si crem?

| LoveTenis a răspuns (pentru NuTzu77):

Da, dar sa nu fie un crem deschis un crem mai inchis daca intelegi adica cam asa:https://www.google.ro/......ps?/search sau asa: https://www.google.ro/......ps?/search adica sa aiba cateva nuante de maro pentru ca daca este prea deschis crede-ma ca nu va merge cu albastru