| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am parul mediu...cand m-am tuns i'am spus frizerului sa ma fileze...
deci ce frizura pot face?
poze sau alte indicii
P. S sunt baiat

2 răspunsuri:
| Vio199 a răspuns:

Pai mai intai as incepe cu: da`mi o poza cu tine pe messbig grin si asa iti sp sigur ce ti s`ar potrivi...nu de alta dar, posibil sa iti sp ceva ce nu iti merge la freza si tipul tau de parlaughing tongue

| me_1960 a răspuns:

Te provoc sa faci o schimbare radicala:)).Tu ai spus ca ai parul putin mai lung-mediu(adica asa am inteles eu:))) si eu te sfatuiesc asa http://www.flickr.com/photos/abbyharenberg/5635743557/.Sunt sigura ca o sa cada fetele pe spate cand te vor vedea cu noul look;).