| SpaimaN3agra a întrebat:

As vrea sa imi pun o suvita in partea stanga sau dreapta a capului.Nu vreau sa ma vopsesc pentru ca o sa imi ard parul.Am gasit niste extensii clip on cu un clips, cu latimea 6 cm.E okpentru o suvita? Vreau sa imi iau 2 culori:una blond deschis deschis deschis.si una albastru, roz, sau siclam.Care s-ar potrivi mai bine pentru parul blond, blond-saten? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Alix17 a răspuns:

Sunt ok atat cea albastra cat si cea roz. Poti sa alegi si una verde sau una neagra.

| SpaimaN3agra explică (pentru Alix17):

Mersi mult! Chiar mi-ar placea negruhappy

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi cel mai mult cu roz happy.PS: Nu se arde parul daca te vopsesti big grin.

| Azazea a răspuns:

Rozbig grin
si da merge cu un clipsbig grin

| bianca20 a răspuns:

Mer+ge un roz, dar merge si albastru, poti incerca un verde, sau mov, rosu!

| ZuZuDuDu a răspuns:

Cea roz ar merge mai binewinking!

| Alix17 a răspuns:

Cu placerehappyMa bucur ca te-am putut ajuta.:*

| AndreeaPunct137 a răspuns:

Un albastru ar merge, si ai putea sa te faci cu nuantator, cu el nu se arde parul si se duce dupa ce te speli de 2 - 3 ori.