| wildcat01 a întrebat:

Sal TPU, ce parere aveti despre ochii negri? eu as fi vrut sa-mi pun lentile de contact de un caprui f f deschis sau mov. plus ca sunt si blonda natural

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Nu mă interesează culoarea ochilor. Mi-e indiferent dacă o persoană are ochi verzi, căprui sau albastri. Chiar nu contează. Lentile pune-ţi dacă chiar ai nevoie, nu ca să te afli în treabă. Asta e părerea mea.

4 răspunsuri:
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Ochii negri sunt atat de frumosi si pe deasupra sunt si rari.Si,daca esti blonda natural depinde cat de deschis este parul insa un blond deschis s-ar potrivi foarte bine cu lentile de contact negre, si caprui dar mai putin. Daca este mai inchis caprui ar merge mai bine.
Sper ca te-am ajutat!

| neutrino a răspuns:

Ce-i mai frumosi ochi sunt cei pe care ii ai.

| megamix112 a răspuns:

Citeste riscurile punerii lentilelor de contact pe net si ai sa vezi ca nu se merita deloc.Plus ca trebuie sa ai mare grija de ele.Nu trebuie sa se usuce, trebuie puse in apa sterila noaptea etc.Pur si simplu nu se merita sa iti strici vederea pentru ceva asa banal.

| alicepika a răspuns:

Daca vrei sa iti pui lentile ai grija.ele sunt foarte rigide si distrug corneea numai dupa cateva folosiri.colege de-ale mele au purtat si acum nu mai vad la distante mari