| buubuu a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii negri(nu caprui)negri.:X

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt frumosihappy mai ales la baieti insa si la fete arata destul de binetongue sa vezi o fata sau un baiat cu o piele alba alba si cu niste ochi mari si negri crec te baga in boalahee hee dar tu ce parere ai?happy

| ionika17 a răspuns:

Si eu am ochii capru-i spre negru.Nu zic ca sunt foarte multumiT. Dar asta e. Dar eu zic ca si ochii negri sunt frumosilove struck

| liveincolors a răspuns:

Mie sincer imi plac ochii negri, la fel de mult ca cei caprui, albastri, verzi. Pentru ca, pana la urma, conteaza mai mult ce se ascunde in spatele lor.

| Kitty a răspuns:

Frumosi:X.

| ăăăă a răspuns:

Mi se par atragatori
Sunt deosebiti de intensi si chiar fermecatori...Cine ii are cu siguranta trebuie sa fie tare mandru
sunt misteriosi si atragatori:X
sunt superbi:X
ochii negri daca te iuti atent la ei te varajesc parca, te gandesti doar la ei.
si de obicei o fire calma :X.
Ochii negri sunt cei mai rar intalniti, cei mai misteriosi si cei mai frumosi,
eu iubesc ochii negri si ochii albastrii :X.
tu ce parere aibig grin?

fundita?

| Dianka_4924 a răspuns:

Wow))Sunt superbi)Ador mai ales baietii cu asa okishorihappyfunda?love struck

| buubuu explică:

Mie imi plac foarte mult
am ochii negri.mai demult nu imi placeau de loc. dar acum i ador:X