| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Ce spuma de par imi recomandati (am parul cret si vreau sa-mi mentina buclele^^)

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

De la l'oreal.e cea mai buna plus ca nu lasa parul lipicios.in jur de 20 de lei.

Răspuns utilizator avertizat
| FataAmintirilor a răspuns:

Salut! Eu folosesc de multa vreme NIVEA Styling Mousse Volume Sensation 4 extra Strong, sunt f. multumita de rezultat! nu incarca parul si are un miros placut...si eu tot cautam ceva spuma care sa nu intareasca parul tare si spuma asa ma multumeste.Si eu am parul ondulat si cand ma fac cu spuma arata foarte fain pentru ca il face mai cu volum si suvitele ondulate sunt pline de viata! Nu fac matreata de la ea si nu costa mult( eu am cumparat 150 ml cu 8.50 lei) :) sper sa imi asculti sfatul! O zi frumoasa si cat mai racoroasa :)))) aaa uite si un aici cum arata http://www.google.ro/......tp?/imgres

| GAMERQUEEN2021 a răspuns:

Nimic