| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!

pentru tinuta de banchet am gasit urmatoarele piese pe situl acesta: http://www.costume-barbatesti.ro/galerie.php

sacou: "Sacou raiat" in categoria de sacouri(cel crem). nu ma hotarat deocamdata daca imi iau sau nu sacou dar daca e pe acesta las lua.

pantaloni: "Pantalon casual" in categoria veste si pantaloni barbati.

ideea e ca nu stiu ce camasa, cravata si pantofi sa iau, avand in vedere ca nu am niste piese clasice negre.
voi ce camasa si cravata mi-ati recomanda?

si app cureaua cu ce se asorteaza?

raspunu cel mai informativ ia funda

1 răspuns:
| Mimi19 a răspuns:

Eu as vedea asa: sacoul acela(eventual o sa il mai dai si jos), o camasa simpla alba(clasica camasa), si un papion negru cu model(buline, dungi, imprimeu)