| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!

pentru tinuta de banchet am gasit urmatoarele piese pe situl acesta: http://www.costume-barbatesti.ro/galerie.php

sacou: "Sacou raiat" in categoria de sacouri(cel crem). nu ma hotarat deocamdata daca imi iau sau nu sacou dar daca e pe acesta las lua.

pantaloni: "Pantalon casual" in categoria veste si pantaloni barbati.

ideea e ca nu stiu ce camasa, cravata si pantofi sa iau, avand in vedere ca nu am niste piese clasice negre.

voi ce camasa si cravata mi-ati recomanda?

si app cureaua cu ce se asorteaza?

raspunu cel mai informativ ia funda?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Gandeste-te ca o sa fie foarte cald,cauta sa-ti iei ceva subtire ca material,nu raiat. Nu e neaparat nevoie sa imbraci costum,poti lua un pantalon gri deschis cu un sacou bleumarin, pe care oricum il dai jos, o sa-l folosesti la pozat, dupa care toti baietii se vor descotorosii de haina si cravata, o sa vezi.