| Vasile1234567 a întrebat:

Sal TPU Scuze de categorie dar e urgent as vrea sa stiu o crema buna impotriva cosurilor negre, mersi FUNDA!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Incearca plasturii speciali pentru puncte negre. Se gasesc de exemplu in DM sau la raionul de cosmetice din mule supermarketuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cremele nu știu cât sunt de bune. Însă știu un remediu natural. Faci ceai de musețel, te pui cu fața deasupra lui și lași să vină aburii calzi pe fața ta. Eventual te acoperi și cu un prosop. După, te ștergi cu ceva curat. Fă asta câteva zile și o să dea roade. Baftă!