| sweetale12 a întrebat:

Care este cea mai buna crema impotriva punctelor negre? Dar impotriva cosurilor?

6 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Brewoxyl e foarte bun

| Clauditza a răspuns:

Zyneryt cred il gasesti la farmacie. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| gloria a răspuns:

Eu nu mai folosesc creme deoarece nu au prea dat rezultate si am incercat ceva facut in casa dintr-un galbenus de ou, 3 linguri de ulei de masline si 2 linguri de zahar toate amestecate si tii masca pe fata cam 20 min apoi te cureti cu apa calduta si hidratezi fata cu o crema de zi.De 3 ori pe saptamana pentru inceput apoi doar o data pe saptamanahappyincearca si tuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| dianarockstar42_8784 a răspuns:

Incearca produsele originala alea ieftine din piete sunt varza, iti fac tenul sa arate si mai prost. incearca sa cumperi produsele de la garnier, avon, oriflame, nivea... chiar daca sunt scumpe stii ca te ajuta la ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cosuri, incearca zineryt.