| celmaidesteptTPU a întrebat:

Sall am o intrebare Sunt frumos? mii rusine sa intreb pe cineva am si o fotografie uitati-va si dati-mi va rog niste retete sau sfaturi am parul roscat si pistrui cum sa scap de pistrui?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe tine să te preocupe școala, ești în creștere, pistruii pot ceda cu trecerea timpului, nu sunt un defect.
Ești simpatic!
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Da esti frumos. Pistruii sunt draguti si s-ar putea sa se ameliorezi cu timpul. Daca chiar te derajeaza consulta un dermatolog.

| Etelca a răspuns:

Tu stii cat de rari sunt baietii cu parul roscat?! Esti special! Nu incerca sa scapi de pistrui, sunt foarte frumosi! :*

| Laura927 a răspuns:

Mie imi place de tine, esti foarte simpatic sincer.happy
Pistruii sunt Frumoși si ei, lasa-i in pace!

| availablehandyman a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de pistrui! sad sunt semne din nastere, si daca esti frumos s-au nu, asta decizi tu, fiecare e frumos in felul sau! happy Bafta la femei!winking

| OnlyTheScript a răspuns:

Doamne, dar esti foarte simpatic si imi aduci aminte si de un actor dintr-un film...Nu mai stiu cum se numea...Dar daca pe tine chiar te deranjeaza, consulta un dermatolog. In plus, am auzit ca zeama de lamaie aplicata pe fata iti mai sterge din pistrui.Am vrut sa incerc eu asta pentru ca eu am putini pistrui si se vad rau. Macar a Pa

| 1cu2idei a răspuns:

Esti ok, nu iti mai fa griji.

| lalayasmi a răspuns:

Nu trebuie sa intrebi lumea daca esti urat sau frumos, nu conteaza cum arati si daca esti destept si ai un suflet bun si oricum orice om este frumos in felul lui!