| Happy Man a întrebat:

Am o intrebare, am cunoscut o fata de 4 luni si pur si simplu imi e rusine sa ii spun ca o iubesc, ce sa fac plus ca arat ca o godzila va rog dati-mi sfaturi pls sau daca nu reusesc imi dati va rog sfaturi de slabit si sa scap de pistrui si cum sa ma placa alte fete pls help, ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Deci o iubesti dar ne intrebi cum sa faci sa te placa si alte fete?!
Eu cred ca nu o iubesti ci mai degraba te simti norocos ca ai o relatie cu ea!

| Barajag a răspuns:

Nu te mai complexa atat, conteaza sufletul pe care il ai si in plus de asta a spune te iubesc este foarte usor, sunt decat 2 cuvinte in joc, insa daca ii vei spune acelei fete te iubesc trebuie sa fi sincer atat cu tine cat si cu ea si mai ales de toate sa fi stapan pe ceea ce simti.Bafta!

| HBK a răspuns:

Pune mai presus de orice fericirea ta si dorinta ta, linistea ta sufleteasca fara remuscari, fara sa dai inapoi de la nimic. O sa se gaseasca si o fata care sa te inteleaga, sa te ajute, sa treceti impreuna peste probleme. Daca nu cauti, nu gasesti.Nu pica din cer, sa stiihee hee. Si cu slabitu', pune-ti ambitia in joc si dorind cu ardoare un lucru, ai sa reusesti, cu pasi marunti dar reusesti happy

| pau2009 a răspuns:

Multa miscare

| octavianpas a răspuns:

Daca ai sufletul frumos si ea apreciaza asta poti sa-i spui sau poti face diferite lucruri din care sa reiasa ca vrei sa-i spui.

| Lucky_9459 a răspuns:

In primul rand cati ani ai
bun deci daca ai peste 15 si esti mic de inaltime nu trebuie sa slabesti doar trebuie sa practici un sport de genu basketball
sau volei
dupa
pistruii nu sunt un dezavantaj credeama am si eu
daca chiar vrei sa ii scoti se scot cu patrunjel cu zeama din el
apoi fii natural fetele te vor placea mai mult asa iti garantez eu big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai cunoscut o fata de patru luni, cred ca trebuie s-o lasi sa mai creasca, e cam mica totusi. Inca bea laptic cu bineronu si tu vrei sa-i spui c-o iubestihee hee

| alex21_2143 a răspuns:

Io zic sa mai astepti 4 luni si ii zici atunci, o sa fie mai usor si in plsu cu lucruri de genul asta nu stiu cat e de bine sa te grabesti

| Happy Man explică:

Scuze pentru explicati nu a fos corecta si multumesc pentru raspunsuri am mai invatat sa nu bag in seama magarii