| dinutza a întrebat:

Sall*:*Cine imi spune un site de modificat poze unde pot sa sterg ceva.Am o bubita pe buza si vreau sa nu apara in poza mea.Va rog mult, sau daca cineva poate prin photoshop imi da skype-ul pe privat si eu ii trimit poza sa mi-o modifice.Astept! Vot

11 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Cauta pe google photoshop express - online tools sau edit! Succes

| corinusdeplus a răspuns:

Incearca pe Taaz,este mult mai simplu de folosit ca photoshopul si poti edita mult mai multe pe el(ochi,par, buze, gene etc...)

| dinutza explică (pentru corinusdeplus):

Dar ajung la pasul 2 si nu pot da mai departe.Ce sa fac?sad

| corinusdeplus a răspuns (pentru dinutza):

Pai,cum nu poti merge mai departe, ca eu editez zilnic pe el. Faci ce iti cer aia si dai done su next.Intru eu sa vad sigur care e pasul 2 si iti spun, da?

| corinusdeplus a răspuns:

Dupa ce pui bulina aia in colturile gurii, in barbie, in varful nasului si in coltul ochillor astepti sa se incarce.Si la mine sta cam un minut pana se pregateste poza.Mai incearca o data.

| dinutza explică (pentru corinusdeplus):

Mersi,eu nustiam ca trebuia sa pui bubita aia in diferite locuri si de aceea nu puteam.Mersi mult.:*D

| 愛日本 a răspuns:

Pe Photoscape, dar mulţi nu ştiu asta, este foarte uşor şi mă pricep foarte bine.winking

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Photoinstrument
Photoscape da-i acolo unde faci blur sau "clone"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu un site dar photo edit este foarte bun in asa ceva.