| SkorpYo a întrebat:

Sall! ..Deci in primul rand imi cer mii de scuze pentru categorie dar la BEAUTY&FASHION nu mi-a raspuns nimeni. Problema mea este ca am parul marios(nu exagerat) si de culoare castanie ..am nevoie de niste sfaturi ce frizura sa-mi fac? (apropo am parul cam moale si in partea dreapta a fruntii un vartej care pentru mine e putin salos ca se cam scoala)Sau am o sapca de rapper care o tin intro parte sau cum trebuie tinuta aia? va rog niste poze-sfaturi! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Du-te la salon si intreba-l pe frizer. El cu siguranta iti va da multe ideei si sfaturi folositoare si mult mai utile decat iti putem da noi.

1 răspuns: