| anonim_4396 a întrebat:

Sall... e un baiat in scoala.nu stiu daca ii pace de mine dar ma priveste intr-un fel anume. nu stiu cum sa zic se uita daupa mine si avem prietenii comuni. nu stiu ce sa ii zic si eu nu prea vb cu el pentru ca nu imi pace sa ma bag in vorba mai ales cu un baiat...nu stiu ce sa fac...ma puteti sfatui?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

In primul rand trebuie sa inveti ca nu stii nici macar sa scrii analfabeto!

5 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

In primul rand, daca iti place de el, dar este timid, te sfatuiesc sa intri in cercul lui de prieteni, mai ales ca zici ca sunt unii comuni, ai cale liberawinking in felul asta vei fi in preajma lui mai des si poate isi va face curajul sa iti vorbeasca. Nu trebuie neaparat sa iti vorbeasca din prima de prietenie si treburi din astea, din chestii banale ajungeti unde trebuie. Dar, dupa cum imi imaginez, esti micuta, ar trebui sa te intereseze si sa pui accentul mai mult pe carte, poti avea o gasca de prieteni, poti interactiona, socializa, iesi la sucuri, in parcuri, dar sa ai prieten la varsta ta nu ti-as recomanda.

| alexzender a răspuns:

Poi el te place.happysi daca zici ca aveti prieteni comuni nu mai fi asa timida intra in vorba cu el. daca nu vb cu un prieten sa-ti faca cunostinta cu el.asta daca si tie iti place de elwinking

| beba a răspuns:

Cristian, mi-ai provocat o criza de ras.Iti multumesc!hee hee

| Andreea_1443 a răspuns:

Pffstraight face... poate ca te place sau poate ca nuwinking...depinde...si la mine s uita multi baieti intr-un fel anume. dar nu inseamna neaparat k ma place...dk esti frumoasa poate ca... da... ii place d tine.cum arati. dar nu s stie %...acum.dk u zici ca aveti prieteni comuni... ce mai stai? ...asta e un inceput q prietenii comuni.intereseaza-te.ma place, nu ma place? ...dk u il placi.ai mare grija...nu face in asa fel inkt s creada k esti disperata dp elwinking.nu s merita. ti-o spun din propia experienta...acum...vzi si u...intereseaza-te! ...succes:*

| anuscha997 a răspuns:

Pai daca aveti prieteni comuni... Ce mai astepti?
Spune-le lor...