| ionik_3777 a întrebat:

Imi place de un baiat. De fapt sunt 2.Sunt gemeni...Si nu stiu daca sentimentul e reciproc, nu prea vb la scoala.Nu stiu ce sa cred.Se uita intruna la mine. Sa rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| dana24 a răspuns:

Pai...in primul rand.ti-as recomanda sa alegi doar unul dintre ei...n`ai cum sa ii ai pe amandoiwinking. Dupa aia, intreaba`l daca si el te place.winking sper ca ti-am fost de folos:*

| christine044 a răspuns:

Incearca sa te apropii de ei ca prietena, asa poti ajunge sa-i cunosti, iar dupa vezi tu cum sta treaba

| eLAdRiaNNN a răspuns:

Da`te pe langa el... poate reactioneaza si asa vei vedea... iti zic ca marea majoritate a baietilor nu fac primul pas.