| anonim_4396 a întrebat:

Hello all! ma puteti ajuta si pe mine? ei bine povestea incepe astfelhappy(bineinteles vorba de un baiat)mi a placut de cand l am vazut numai ca el nu imi dadea importantasadam stat dupa el un an am vorbit cu el, am mers cu prietenii nostri comuni la pizza si pe mess si in realitate se comporta cam ciudat ori vroia sa vada cum reactionez ori nu stiu :-

4 răspunsuri:
| sTeFaN. a răspuns:

Poate nu te place sau din contra te place dar nu vrea sa vezi si tu astahappyIntreaba-l daca s-a simtit bine in compania ta la pizza! Sa vezi ce zicehappySau mai invita-l la o plimbare in parc si intreaba-l daca ii place de tinehappyBafta

| MissCamelia a răspuns:

Daca nu a facut niciun pas sa fiti impreuna, nu l-a interesat.gaseste-ti alt baiat

| gbtz a răspuns:

Am fost si eu in aceeasi situatie.baiatul nu te place (asta clar). poti sai dai si marea si sarea ca o faci in zadar. nu esti genul si atunce nu pot sa-ti spun decat NEXT=>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa lupti pentru el? crezi ca merita? are ceva valente sau doar iti place ca arata bine? crezi ca este idealul de prieten pe care-l vrei? ocrotitor romantic, rabdator, ia vezi are asa ceva? daca nu acestea sunt 3 motive sa nu te mai gandesti la el.