| kolyan7 a întrebat:

Sall.imi spune si mie cineva metode cum sa scap definitiv de pistrui in conditii casnice? va rog si merci

2 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

"Sall.imi spune si mie cineva metode cum sa scap definitiv de pistrui in conditii casnice?"

da precum si s-a produs o extorsiune in partea bilaterala a trunchiului bisect deoarece si pentru ca avea manunchiul crestat la margine de fosfor rolling on the floor

| allexandraaaaa a răspuns:

Incearca sa iti tamponezi fata cu suc de patrunjel, am citit intr-un articol ca are efecte.
Succes :*