| fufutz a întrebat:

Hei TPU imi spune si mie cindeva cum scap de pistrui si pete prin metode casnice? cel mai folositor raspuns primeste funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Efect garantat asupra pistruilor il are telina: fierbi cateva frunze de telina si aplici comprese cu acest produs in zonele cu pistrui. Zeama de lamaie reprezinta si ea un remediu pentru aceasta problema. Se poate folosi zeama ca pe o lotiune cu care freci pistruii sau poti folosi miezul intreg, fara a mai stoarce lamaia.
:*

| Alinna20 a răspuns:

Pai... da-ti cu zeama de lamaie vreo 2 saptamani si dupa vezi efectul. Eu am avut un punct de grasime si timp de vreo luna mi-am dat cu zeama de lamaie si propolis si mi-a trecut.

| fufutz explică:

Ups` am vrut sa scriu "cineva"