| nicko_6736 a întrebat:

Sall maine seara vreau sa ma duc la disco si nu stiu cu ce sa ma imbracstraight face imi puteti da o idee?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

O salopeta scurta, alba, nu neaparat de blugi, de preferat niste sandale romane ca sa poti dansa.nimic complicat sau extravagant.fii mai simpla si vei avea dooar de castigatwinking

1 răspuns:
| Biby a răspuns:

Poti sa cauti la google imagini si scrii rochii pentru discota dai cautare si pe prima pagina o sa apara si o rochie fara bretele albastra cu paiete si aia este rochia sandalele sa fie argintii cu toc inalt subtire si ac plic un plic simplu tot argintiu ca sandalele si parul lasa-l desfacut si fa-l cu placa daca este nevoie sau cu undulatorul ca sa para undulat. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta la discoteca fundita?happy