| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Sall pisoi. Deci am o intrebare. Luna trecuta am primit cadou niste ochelari de soare cu forma rotunda, au rame subtiri si lentilele colorate. Ideea e, ca nu imi place cum imi sta, pentru ca lentilele ies prea mult in evidenta, iar probabil e vina si formei fetei mele. Siii, acum vreau sa scot lentilele, dar nu stiu cum, pentru ca au ramele foarte subtiri si mi-e frica ca o sa le rup. Dar banuiesc ca ar fi o metoda, adica persoana care mi-a dat ochelari au spus ca au costat putin, vreo 10 lei, deci nu vad de ce nu as putea scoate lentilele cu usurinta. Vreo idee cum sa le scot? Fara sa-i rup sai ceva.;-; Dau fundita *-*

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu scoate lentilele ca îi strici, pune i pe olx la vînzare. pisoilaughing

| Florentina9210 a răspuns:

Doar 10 lei a dat pe ei? hmm, eu zic sa nu scoti lentilele sa ii strici. Pune-i la vanzare pe net. Nu au nicio vina ochelarii ca nu ti se potrivesc!

| untu a răspuns:

Il pui ochelarii la vanzare sau poti sa schimbi cu altele care va place, dar sa platesti diferenta in plus! Nu poti sa scoti lentilele ca risti sa ii rupi!

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Daca scoti lentilele ii strici.