| anonim_4396 a întrebat:

Ce forma de rame de ochelari ar avantaja o fata cu fata rotunda?

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mergi la optica si cu siguranta acolo poti proba mai multe modele, atunci iti vei da seama care te prinde mai bine.Iti doresc multa bafta.

| Seline a răspuns:

Rame dreptunghiulare, negre.

auran
| auran a răspuns:

Mergi la un magazin de optica si acolo ti se va recomanda anumite tipuri care te avantajeaza

| DenissaDeea a răspuns:

Cu siguranta tear avantaja la frumusetea fetei semi-ovali putin cu inchietura ascutita ti se potrivesc perfect.

| Ben. a răspuns:

Unii dreptunghiulari

| Ben. a răspuns:

Pe cine am injurat?

| jani a răspuns:

Vrei sa te avantajezi tu in fata ei? Cumparand o pereche cadou? Nu o scoate in evidenta ca ti-o fura cineva.
Iar daca tu esti fata cu fata rotunda sickcu cat ai mai multe avantaje cu atat vor incerca mai multi sa te fraiereasca.Si vor reusi, crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi si probeaza mai multe perechi. La magazinele de optica au si oglinzi. O sa vezi atunci ce-ti sta mai bine. Sa iei si un amic, e bine sa-si dea si altcineva cu parerea, dar in nici un caz vinzatorul (el te va maguli mereu pentru ca vrea sa-si vinda marfa).