| Roberta00 a întrebat:

Sall'tare TPU!
Sampoanele Herbal Essences sunt bune? Si am matreata ce imi recomandati ca sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Cristary a răspuns:

Cel mai bun anti-matreata este Head&Shoulders
Asta e bun si pentru. scalp http://g-ecx.images-amazon.com/......8-1-lg.jpg

10 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Eu folosesc de 1 an samponul Vichi dercos si nu am mai facut matreata, e putin cam piperat, aprox 50 de lei dar eu sunt multumita.

| DianaAndra1 a răspuns:

Buna seara. N-am incercat sampoanele de la Herbal dar iti recomand head&shoulders pentru matreata.Acesta : http://g-ecx.images-amazon.com/......4-1-lg.jpg
Seara faina!;)

| Sin a răspuns:

Nu sunt bune de nimic.Incearca un remediu natural, O masca de par facuta din sucul de la o lamaie si un ou. Aplici masca pe par si stai asa o ora.Matreata dispare visibil de la a doua aplicare.

| RealLife a răspuns:

Clear e cel mai bun. am reusit sa scap de matreata definitiv. doar ca pretul e cam piperat. calitatea conteaza!

| Roberta00 explică:

Hai ca m-ati lamurit 5 rasp diferite pana acumlaughinglaughing

| JustMusic a răspuns:

Nu la orcine un sampon e bun daca la cineva functioneaza un anumit sampon nla tine e posibil sa nu aiba efectul dorit

eu am scalpu foarte sensibil dupa vreo luna de utilizare a unui sampon trebuia sal schimb la mine cel mai bune sunt panten prove si garnie fructis

am incercat si hebal essences dar nu a fost bun pentru mine

| bbe a răspuns:

Clear e cel mai bun. iar nizoral il gasesti doar in farmacii. vreo 30 de ml la 40 d lei. dar cu el scapi cu toate ca e scumphappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nizoral sampon.

| OanaPissy a răspuns:

Iti recomand Clear.
Inainte aveam si eu aceeasi problema dar de cand folosesc clear e mai bine.
Incearca si tu si sunt sanse sa scapi de matreata.
Cateva sugestii:
*Ai grija sa te clatesti bine
*Cand te clatesti ai grija ca apa sa nu curga exagerat de repede pentru ca am auzit ca face matreata.
Succes!

| gummy_4146 a răspuns:

Nu cred probabil ca e o pacaleala pentru a se cumpara dar unu bun e syoss. Incearca!