| Bibik_7861 a întrebat:

Sall TpU, acum 2 zile m-am vopsit cu albastru de metil are ceva daca maine ma vopsesc din nou tot cu albastru de metil? ideea e ca ink nu a trecut nici macar o saptamana.

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Pai, nu are nimic. dar daca faci acest lucru de vreo 3-4 ori. cred ca o sa iti cada fire de par. incet incet! De la acizi!
Bafta!

2 răspunsuri:
| zuzica93 a răspuns:

Normal se lasa 2 saptamani pana la urmatoarea vopsire
dar daca vrei sa-ti arzi parul mai repede poti sa te vopsesti maine big grin

mai ai si tu rabdare inca o saptamana, si sa ai grija de el, daca il vopsesti asa des:*

| butterfly energy a răspuns:

Marfa