| Alina_Aylin_1998 a întrebat:

Daca îmi vopsesc parul cu albastru de metil se ia pe haine?

7 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

Nu, dar odata m-a prins ploaia cu asa ceva in cap, nu vrei sa stii ce a iesit.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Bineinteles k nu, a mea foloseste tot timpul! Iese o culoare beton! Da-i bataie!

| Drimmero a răspuns (pentru TheFragranceMaster):

Va salut, eu am impresia ca v-am vazut pe digisport, MosBlaugrana, daca nu ma insel. Daca nu, semanati izbitor cu acel user...

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Drimmero):

Habar nu am cine e MosBlaugrana!
Din pacate pentru cardul meu, care deja s-a intristat, nu am nici o legatura cu televiziunea.

| Drimmero a răspuns (pentru TheFragranceMaster):

Inteleg, era un om de vreo 40 de ani, cam asa care tine cu Barca pe acel site, a dat facebook-ul intr-o zi si a dat poze cu el, semanati leit cu acel user, cum am mai zis-o, dar daca spuneti ca nu aveti nicio treaba, scuzati deranjul!

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Drimmero):

Nici o problema!

| Adviceforeveryone a răspuns:

Hey!
Nu se ia pe haine daca il clatesti dupa. Eu cand ma fac cu albastru de metil, ma clatesc putin, dau cu un balsam, il las sa actioneze cateva minute si apoi il clatesc. Daca se mai diminueaza din culoare dupa balsam, poti sa mai adaugi putina culoare, dar sa clatesti din nou.