| jimmyjimmy a întrebat:

am 16 ani fac sala de 2 luni si am luat pana acum Gigant pro mass alaturi de Creatine fx. vreau sa schimb creatine fx cu un alt produs... ce imi recomandati

4 răspunsuri:
| Katalinn a răspuns:

Incearca Total Mass 4200. Dar ai grija sa mananci inainte, si doamne fereste sa nu consumi alcool

| Cyclone_2042 a răspuns:

Iti recomand sa lasi toate prostiile si sa faci natural...MANANCA MULT!

| Cyclone_2042 a răspuns:

Fac sala de 4 luni. Daca vrei sa bagi in tine toate prostiile nu ai decat.Eu nu am bagat in mine nimic si am crescut foarte repede.Conteaza si structura ta, unii cresc mai repede ca altii nu e nici o reteta exacta de crescut.

| jimmyjimmy explică:

Cyclone ai facut sala vrodata?