| liliacu92 a întrebat:

Aş vrea să stiu daca pot lua creatine de tipul GIGANT PRO MASS poza aici in linkul urmator (http://www.shopmania.ro/......tml)facand flotari acasa abdomene tractiuni si alte chestii. Am mai fost la sala acum ceva timp luand si proteine insa nu am constatat o dezvoltare iesita din comun asa ca vreau sa incerc cu creatine. Credeti ca e bine ce fac?
Astept raspunsul vostru ...va multumesc.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Sunt bune sa le iei atata timp cat faci exercitii in mod intens si/sau mergi si la sala in acelasi timp. Daca iei doar suplimente din astea si nu faci nimic, creste foarte putin masa musculara cat iei, dupa aceea revine la normal si nu te alegi cu nimic. Eu te-as sfatuii sa le iei de la o farmacie, ca se gasesc cam peste tot acum, am vazut chiar zilele trecute la farmaciile catena si sensi blu, in plus acolo mai afli si ceva informatii de la o persoana calificata.
BAFTA!

| liliacu92 explică:

Mersi mult winking

| ioncalaretu a răspuns:

Eu zic mai bine sa te duci la sala si sa iei gain fast o sa cresti iti zic eu sigur daca te ti.