| Nirgomax a întrebat:

Pot sa amestec proteinele intre ele? Am niste proteine creatine pro mass si gigant mass si vreau sa le amestec jumate jumate

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ambele contin creatina din cate vad, de ce nu termini una si apoi te apuci de alta, nu de alta dar nu am stat sa calculez cat continut de creatina are fiecare dar acolo s-ar putea sa depasesti usor doza, desi nici nu cred ca s-a stabilit exact o doza zilnica per kg corp pentru creatina.
Daca esti hard gainer le poti utiliza si combinat cum ai spus.
Daca esti endomorf ca mine nu ai ales bine suplimentele.

| Cosmin86 a răspuns:

Alea nu sunt proteine, sunt 2 gainere.

| 1234Mihai1234 a răspuns:

Clar, da!