| alexandraFdh a întrebat:

Sall tpu.care cantareata credeti ca are cea mai buna si canta mai bine live si care ca place mai mult dintre :inna VS lady gaga? dau funda a carui preferinta este ca si a mea PS:spuneti-va parerea si argumentati happy

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Bineinteles ca lady gaga, este superba! are talent si mereu stie sa si-l puna in evidenta. imi place ca este excentrica si mereu surprinde lumea cu aparitiile ei dar totodata si cu muzica.:*

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Clar Lady Gaga, adica Inna mai are un pic si uita ca e romanca + ca sa fim seriosi. Cum sa o compari pe Lady Gaga cu inna?

| mona a răspuns:

..lady gaga.

| AikkoxD a răspuns:

Nu-mi place niciuna. Inna este o piţipoancă, iar Gaga... femeia-bărbat.
Să recunosc, totuşi, Lady Gaga cântă binişor.

| kx123 a răspuns:

Clar, Lady Gaga. Uite un vide-o cum canta Inna : http://www.youtube.com/watch?v=4IMCZYhhMZ4
Video'ul acesta lasa de dorit in privinta talentului ei maret.

| CiprianFreeLife a răspuns:

Lady Gaga, happy e fenomen tongue

| alexandraFdh explică:

Pai parerea mea este la lady gaga logic iar inna este o pitipoanca pe care nu pot sa o inghit happyPS:o iubesc pe lady gaga este cea mai buna cantareata din punctul meu de vedere happy

| Liceancata a răspuns:

Îmi plac piesele lui Lady Gaga, nu si stilul ei. În schimb Inna, îmi place ca stil si ca piesele cantate. Daca ar fi sa aleg intre un concert la Innei si un concer al lui Lady Gaga, as alege Gaga! Părerea ta? Primesc Fundă?