| Paty1 a întrebat:

Dintre Shakira si Lady Gaga care credeti ca e cea mai buna cantareata?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| floriasdfg a răspuns:

Shakira, pentru ca are mai multa experienta e in muzica de 20 de ani [de cand era mica]
Si in plus melodiile LOCA, Hip's don't lie, waka waka le intrec cu mult pe ale lui lady baba
Lady baba a venit si ea de 1 an si jumate in muzica si vrea si sa fie ceam mai tare,

Deci parerea mea:
Shakira 9000000 pct - Lady Gaga - 0 pct
te pup :*

9 răspunsuri:
| colin16 a răspuns:

Shakira va fi mereu ce mai buna (sunt fan Shakira) normal ca Shakira ii cea mai buna cu o voce speciala ca a ei uhhhh. Nu pot sa zic si de Lady Gaga ca totusi si ea ii buna dar nu se compara cu Shakira

| colin16 a răspuns:

Jelli:
lady gaga e mult mai afoana si live nu imi place deloc cum canta

| colin16 a răspuns:

Sau sorry is cantarete internationale nici una nu e afoana doar ca Shakira are voce mai buna decat Lady Gaga

| Bibuşca a răspuns:

Shakira zic eu[sunt fana a shakirei:X] dar si Lady Gaga oho este chiar o buna cantareata in America dar Shakira are mai multa experienta decat Lady Gaga deci Shakira este mai buna mai bine spus sunt amandoua egale

| Digital112 a răspuns:

Imi plac formele Shakirei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre Shakira și Lady Gaga care credeți că e mai afoană?

| MaditsSaaa a răspuns:

Nu stiu care din cele doua e mai bunahappy
Pot doar sa spun ca mie imi plac melodiile lui lady gaga, deci o aleg pe eahappy

Funda?batting eyelashes

| asul10 a răspuns:

Multor oameni le plac mai mult Lady Gaga. Dar nu stiu dc.|||Shakira e la un nivel mai mare ca Lady Gaga si tot timpul va fi asatongue | Daca esti de acord cu mine funditatongue

| stefff_1706 a răspuns:

Evident Shakira, care de peste 20 de ani e pe piata muzicala si chiar ar trebui sa ii asculti piesele de pe "Pies Descalzos" si "Donde estan los ladrones?" :-) SI GaGa e talentata, dar nu se compara...happy