| Capone5556 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa-mi creasca mai rapid sprancenele? am incercat sa le scurtez dar le-am scurtat prea tare.adica mai am sprancene doar ca le-am scurtat prea tare. exista vre-o metoda sa imi creasca mai repede?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin

| stark47 a răspuns:

Nu cred ca exista o metoda.incearca sa le dai u alt contur. unul mai simplu care sa nu atraga atentie asupra lor atat de mult

| crissa20 a răspuns:

Incearca cu usturoi sau ulei de ricin...bafta!

| Tensai a răspuns:

încearcă cu ulei de ricin. aplică pe sprâncene 2-3 picături, seara înainte de culcare.