| doc70 a întrebat:

Maine am banchet si nu stiu ce sa aleg : o esarfa rosie spre visiniu sau o cravata cu linii oblice cu dungi negre si roz? Am sacou negru mai deschis si camasa alba. Va rog mult am nevoie rapida de un raspuns. Funda + vot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Cu eșarfa ai arăta perfect

6 răspunsuri:
| BeatriceLoveSkrillex a răspuns:

Esarfa...daca pui cravata pe urma pari prea matur si e aiurea totusi....cu esarfa ti-ar sta mai bine( distractie placutabig grin )

| mixxjim a răspuns:

Cu esarfa e mai chicwinking

| shhhs a răspuns:

Esarfa rosie s-ar potrivi de minune, parerea mea.

| doc70 explică:

Dar voi fi singurul din clasa cu esarfa...nu vi se pare prea diferit? nu imi place sa ies foarte tare in evidenta...deci merg pe esarfa?

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!

| Angel_Mary_1997 a răspuns:

O cravata cu linii oblice cu dungi negre si roz