| adee25 a întrebat:

Nu stiu daca ati vazut pe youtube niste filmulete in care fetele isi arata modul in care se ingrijesc inainte de culcare-night routine sau ceva de genul! Voi cum va ingrijiti corpul si fata inainte de somnic?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Pai inainte de a ma baga la somnic in fiecare seara, imi fac un dus rapid, sau o baie calda, fierbinte, ies din baie, ma ung cu crema mea de corp cu miros de cocos pe tot corpul, ma demachiez, chiar daca pe timpul zilei nu am fost machiata, dar trebuie ca orice fata sa faca asta pentru asa isi pastreaza tenul curat si fresh, decat unul incarcat de praf si oboseala. Si cam atat. Ma bag la nani, si a doua zis seara, aceiasi rutinawinking. fundita?

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hei!
Eu inainte de a ma pune in pat si de a butona ca nebuna un telefon laughing,fac un dus si folosesc si lufa pentru a face o mica exfoliere,ma spal pe dinti,ma dau cu un gel de curatare pentru ten, lotiune tonica, balsam de buze si crema hidratanta, imi prind parul pentru a nu ma incomoda cand dorm si imi pun pijamalutele.Cam asta e tot ce fac big grin. AAAA, sa nu uitam de crema de maini laughing
Pa, pa! :*

| Ioneluţax3 a răspuns:

Bună!
- Dimineaţa mă dau cu o crema de zi pentru hidratare.
- Iar seara fac puţin sport ( 30 m ). Dupa ma spal pe faţă, dinţii si mâini şi mă dau cu lapte de corp cu miros de liliac.