| pisicutza1scumpii a întrebat:

S-ar putea sa nu inteleti la ce ma refer...la magazinele Sephora la intrare se afla parfumuri Sephora, in ordinea curcubeului.Pe langa ele sunt si lumanari cu aceleasi arome,geluri de dus etc. Daca stiti, va rog sa imi spuneti ce arome sunt si cate! Multumesc!

1 răspuns:
| blacktulip16 a răspuns:

Chiar ieri am cumparat un cadou pentru o colega din sephora. sunt cam in jur de 8 - 10 arome.
acum imi amintesc aromele de ciocolata, mango, vanilie si cocos.
dar cauta aici poate gasesti exact ceea ce cauti!
http://www.sephora.com/