| EvangelineDS a întrebat:

Sallz TPU!happy azi mi-a venit ciclu...sad ma rog vreau niste sfaturi adica cum sa ascund ambalajele alea de la tampoane si d-astea [eu locuiesc numai cu tatal si fratemiu

7 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

La farmacie gasesti niste saculeti mici cum sunt cele care le primesti la OB, happy sau daca nu le infasori in hartie igienica.

| mariuca16 a răspuns:

Hai ma de acum e aberant.Normal ca nu e frumos sa lasi urme adica de exemplu daca patezi patul, sau te patezi normal ca e nasol, dar daca le infasori in hartie igienica si le pui in cos cu saculet si duci saculetul.nu e nimic in neregula. Tatal tau e om in toata firea si stie ca, ca orice fata de pe planeta asta si tu treci prin asta.E normal si incearca sa vorbesti cu cineva apropiat matusa ceva. daca nu stai cu mama.

| ΔH a răspuns:

Roaga-l pe tat sa ti le duca la gunoi. laughing

| AncaElla a răspuns:

Le invelesti in ziar si apoi le arunci la cos. Poti pune o revista veche in baie, nu cred ca ar bate la ochi.

| ccriss a răspuns:

Oke :X daca mergi in oras si nu vrei sa vada tatal tau ca ai la tine atunci sunt ceva cutiute speciale in care se vaga si au de obicei ceva desene pe ele ii o cutiuta inc are incape un tampon... eu spun ca ori le infasori in hartie igienica dar asa isi da seama daca le vede la gunoi ce sunt sau iti iei un cosulet de camera si le arunci acolo dar ai grija sa schimbi des saculetul cu gunoaie caci miros tampoanele. sper ca am fost de folos. funda?

| Crucified a răspuns:

Papa-l cu gem si gata!

| IHateU a răspuns:

Pai mu arunci tamponul asa deshis in gunoi,il impaturesti, apoi arinci hartie peste el, si gaca miroase da cu un parfum special.nu alerga,... daca e sa-ti curga si sa nu ai tampon, chilotu bagati-l in apa rece si spala-l vezi ca la inceput e fff neregulat, asa ca ai grija cand iti vine