| skrtelmrs a întrebat:

Salut,
1.cum este mai corect sa fac abdomenete? cu picioarele intinse sa stea cineva pe ele sau cu picioarele indoite?
2.eu fac cu picioarele intinse 200 dimineata si 200 seara o sa am rezultate in 2-3 luni?

7 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Trebuie sa faci si pentru partea de jos si pentru cea de mijloc si pentru cea de sus... vei da jos numai intr-o parte... uite asta e bun pentru toate 3;) spor http://www.youtube.com/watch?v=zHt_aZYH0Jk&feature=relmfu

| BombonicaXD a răspuns:

1.Cu picioarele drepte, stand cineva pe ele.

2.Clar! Daca faci 400 de abdomene pe zi si mai ai si o dieta sanatoasa atunci cu siguranta vei arata ca un fotomodel! Bafta!

| skrtelmrs explică:

Eu ma asteptam sa raspunda baieti laughing)
dar nu`i rau nici fetitele kiss.v-as da funda la toate.dar nu pot :d..mc pentru raspunsuri...
P.S. deeaa11:ala e robot nu are treaba cu legile fizicii. unde ai vazut tu om stand perfect cu picioarele in sus pe spate si sa faca asa ceva? poate sa stai cu ele lipite de un zid..orkm..mc la toate :d

| AlinDark14 a răspuns:

Ai incercat cu picoaree ridicate la 30 de grade?, se cunoaste mult mai bine de cat cele normaletongue

| deeaa11 a răspuns:

1.Uita-te aici ai cateva indicatii http://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk si da e bine sa le faci cu picioarele intinse, dar si indoite trebuie doar sa le faci cu rabdare.
2.Cu siguranta..si 50 sunt de ajuns pe zi ca sa se vada rezultatul!

| GeAnInA27 a răspuns:

E mai bine sa faci cu picioarele intinse si da o sa ai rezultate

| Helennne a răspuns:

Eu cred ca e bine oricum! Rezultate o sa ai sigur in maxim o lunabig grin sau poate chiar mai putin. Bafta!