| alinosh a întrebat:

a colaborat sau a auzit cineva de agentia de publicitate la gioia care abordeaza stradal oameni pebtru a fi modele simple, asa cum spun ei? multumesc anticipat. raspunsul sincer si de ajutor primeste fundabig grin

6 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Sincer sunt sigura ca e teapa, nu am auzit de aceasta agentie, dar am patit eu ceva de genul si am dat bani, am semnat un "contract"cica, si n-am mai auzit de ei niciodatalaughing)
bani irositibig grin
desi daca nu iti vor cere nici un ban, nu ai nimic de pierdut, dar daca vor cere, sa stii ca e teapa 100%

| lutha a răspuns:

Alinush am si eu o intrebare pentru tine, daca mai esti pe faza, vad ca postarea e din 22 noiembrie. eu am fost abordata azi in fata la mitropolie, Iasi. si mi s-a zis cand am spus ca ma mai gandesc ca daca nu fac intr-o zi doua, promotia dispare. mi s-a luat si fluturasul inapoi, cu numarul de telefon si ce alte date mai erau, de parca ar fi saracit de un fluturas. desi mi se pare normal sa lase niste date de contact. Pozele a zis ca nu conteaza cand am zis ca vreau sa fiu aranjata. Totul sa fie facut pe fuga, ca hotii. Mi s-au parut foarte suspecti, avand in vedere ca stiu ca am vazut mai demult la tv un reportaj cu o agentie fantoma colecta banii si pa. pleca in alt oras, sumele erau mai mari, nu mai stiu numele si daca erau in Iasi, dar am sa sun mai departe, trebuie sa fie vreun numar la care sa sun, nu?! tu unde ai fost abordata?! ce oras?!

| name007 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun mai alinosh ..si eu m-am inscris la ei dar n-am fost abordat stradal ci prin unchiul meu care se cunoaste cu managerul de acolo..si din ce mi-a spus unchiu au destule activitati..pe local ..acuma nu stiu ce sa zic depinde de fiecare agentie si eu m-am interesat.si fie ea teapa sau nu.toate cer bani din cate stiu eu. ..acuma sa vedem.

| name007 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun mai alinosh ..si eu m-am inscris la ei dar n-am fost abordat stradal ci prin unchiul meu care se cunoaste cu managerul de acolo..si din ce mi-a spus unchiu au destule activitati..pe local ..acuma nu stiu ce sa zic depinde de fiecare agentie si eu m-am interesat.si fie ea teapa sau nu.toate cer bani din cate stiu eu. ..acuma sa vedem