| morris1 a întrebat:

a dat cineva comanda de haine de pe amazon.com. se merita sau nu? sunt seriosi, adica iti pun in pachet ceea ce ai comandat?

1 răspuns:
| diaac a răspuns:

Haine nu, dar am cumparat alte lucruri de pe Amazon (carti, jocuri si altele) si sunt seriosi, iti trimit ceea ce ai comandat, au si diverse optiuni. Singura mea problema cu ei este ca transportul ia mult din SUA pana in Romania, la mine a fost peste o luna de fiecare data (nu te sfatuiesc sa comanzi cu optiunea Expedited Shipping - eu am folosit-o, am platit in plus pentru ea si am primit produsul dupa vreo 3 luni...). Iti recomand sa comanzi de pe http://www.amazon.co.uk/ e mult mai ok, am un prieten care cumpara de acolo o gramada de lucruri si era multumit si de viteza de livrare.