| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 1.66 si 60 kg. Vreau foarte mult sa scap cel putin 15 kg in cel mult 1 luna jumatate. E cumva posibil? Daca da, v-as ruga sa ma ajutati cu site-uri utile sau diete.

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Doamne fereste! 45 de kg la o asemenea inaltime?

| Drauzy a răspuns:

Nu iti recomanda sa scapi de o asemenea greutate. greutatea normala pe care ar trebui sa o ai e undeva la 56 de kg. daca ai avea sub aceasta greutate nu ar fi bine... insa cred ca greutate pe care o ai acum e normala happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi, dar oricum arat. Sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. Dar arat grasuta.Chiar! Poate ca exagerez si nu ar trebui sa am chiar 45 kg, dar cam cit ar fi normal, deoarece acum sunt chiar cea mai grasa din clasa mea.