| Curiosuuuuuuuuuuuuul a întrebat:

Salut.Am 15 ani. brunet si am fire albe! Ce sa fac? E o dieta sau ceva?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Este o boala genetica, care activeaza genele astea nebune ale noastre care ne fac sa albim un pic mai devreme decat in mod obisnuit. Vopseste-te daca te deranjeaza, dar altceva nu ai ce sa faci. Oricum, din cate stiu si vopsitul e degeaba, pentru ca se decoloreaza mult mai repede firele alea decat restul.
Eu chelesc, am 19 ani.Fii bucuros.
O sa fii ca si Catalin Crisan...iar el e idolul femeilor fratioare, nu ai motive de ingrijorare.

8 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Mai atent cu nervii`` happy

| alessia5158 a răspuns:

Nu poti face nimic! --- asa esti "programat" genetic.

| Flyn a răspuns:

Buna!
Ei..nu stiu..pai ce daca ai fire albe? din cate stiu de la o varsta asa mica sa ai fire albe inseamna noroc.Incearca sa te vopsesti nu stiu.thinking Bafta!

| cristianfrunza a răspuns:

Nu, asa ai fost nascut, cunosc si eu persoane care au tot bretonul alb, altii care au in varful capului o suvita alba. Nu te speria, nu este nimic gravbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmotel a răspuns:

Te streseaza femeile? laughing

| April27 a răspuns:

Vopseste-telaughing)))))

| fatality18 a răspuns:

Frate stai linistit nu ai ce sa ii faci doar daca te vopsesti si eu am tot 15 ani nu este o rusine nu cred ca ai atata par alb cat bunicamea la ***** eu zic ca nu are rost sa ti dieta la nimic, lasa-te asa cum esti daca asa te-a lasat mama natura (maicata)