| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti, am fire albe in cap, ce sa fac sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Daca esti baiat, bucura-te! Inseamna ca gandesti si se vede happy. In rest, la baieti, parul grizonat in afara de sexy, nu stiu cum mai e big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

17 ani am

| Dolyta a răspuns:

Nu esti singurul. eu sunt fata si am fire albe, dar ma vopsesc. tot 17 ani am. si am si un frate geaman si el are fire albe mai multe ca mine.
eu cred ca poate fi si genetic.

| lea72 a răspuns:

Depinde si cati ani ai, singura solutie sa le acoperi este vopsitul, altfel nu poti scapa de ele.

| frumusica26 a răspuns:

Vopseste-te

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Vopsesteti parul in ce luloare vezi ca te prinde si firele albe apar de la nervi

| smekerik a răspuns:

Pai, ai putea sa te vopsesti, adica sa vopssti si firele albe sau sa iti iei un sampon care iti coloreaza parulwinking

| LauR95 a răspuns:

Vopsestete Si nu o sa mai ai!big grin

| DeyBoyAngel a răspuns:

Sa te vopsesti...

| DeyBoyAngel a răspuns:

Sa te vopsesti

| DeyBoyAngel a răspuns:

Sa te vopsesti

| thay a răspuns:

Eu zic ca poarta noroc. am si eu si imi merge din ce in ce mai bine, bine... uneori mai rau. da' asta-i viata : cu bune si rele

| Anuuutza a răspuns:

Ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru Anuuutza):

Am 17

| Anuuutza a răspuns:

Pai singura cale este sa te vopsesti pentru ca gandeste-te ca poate fii si de la stres sau suparari relaxeaza-te cat mai mult dar oricum trebuie sa te vopsesti pentru ca totusi esti mic la varsta pentru fire albeworried