| andreea567890123 a întrebat:

De ce tot sunt palidă daca am inceput sa tin dieta, pana si buzele sunt albe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Indiferent ce dieta tii consuma carne [ si alba si rosie ], oua, fructe si legume si nu o sa ai probleme.
Probabil ai ceva carenta si organismul este slabit.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am inceput sa tin dieta"

poate chiar ăsta-i răspunsul

| Donsavas a răspuns:

Deja te ai îmbolnăvit de anemie.

| Dandinelle a răspuns:

Cel fel de dieta tii, esti sigura ca ai calculate adecvat conformatiei tale portiile?
Cand tii o dieta, de aceea sunt recomandati nutritionistii. Ei te pot ajuta in formarea unei diete ce se aplica pe silueta ta, si stilul tau de viata. Nu e bine sa tii diete din reviste, din auzite, pentru ca fiecare corp e diferit.
Daca vrei sa slabesti si sa dai jos ca lumea, mai bine investesti intr-un profesionist care sa te ajute.