| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am 15 ani jumate, 150 cm si 54-55 de kg.Vi se pare k st grasa?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Diixy a răspuns:

Pentru ca esti un pic plinuta pentru inaltimea ta, Iti recomand baskhetul.La baschet te si inalti si slabesti:*.
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred deoarece pentru varsta ta asta e greutatea ideala

| BlaaBlaa a răspuns:

Esti plinuta. Dar daca mananci sanatos si faci sport o sa slabesti happy.

| alexandraplay a răspuns:

In inaltime esti mica eu am 13 ani si am 158

| Stefanu a răspuns:

Cu 54-55 de kg nu esti nici grasa, nici plinuta.
E o greutate ideala pentru acesta varsta, pentru ca te mai dezvolti si cresti.
Mesaj pentru cei care au scris ca "esti plinuta'': Voi la 15 jumate ati avut 35-40 de kg?

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Pff. esti cam grasutasad
eu am 14 ani, 1.70, 50 kg!
si arat f bine.
oricum, fiecare fata arata bine asa cum e.
succes!

| zoom2012 a răspuns:

Alinuta daca ai creste cel putin 10 cm ar fi mult mult prea bine pentru varsta ta... dar nici asa la 150 nu prea dar daca crezi ca esti putin plinuta. lasa excesul de carne( doar 1-2 ori pe zi), sare, nu mai manca chipsuri ( lays, krax toate rahaurile )... dar esti copil si daca ai pofta de ceva dulce. ia-ti un corn, o prajutrica, magura ( sunt mult mai bune ca chipsurile ) eu de 1 saptamana nu mai mananc tot ce tine de laysuri, pernute, bak rolls.o inca ceva cand te duci la scoala decat sa iti iei chimicalele alea de laysuri mai bine ia-ti 2 mere + o prajiturica big grin sper ca te-am ajutat FUNDA?

| alinutsayo a răspuns (pentru zoom2012):

Multumesc....eu aveam inainte 60 de kg de fapt...dar acum am 54 de kg si vreau sa mai slabescwinking