| alle96 a întrebat:

Hi.am vazut pe facebook, o discutie.despre o fata "grasa". tipa cica are 1.70 si 70 de kg.vi se pare asa de grasa? fara misto.

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Încă e acceptabil laughing Nu cred că e grasă la propriu oh go on

| Melyssuka a răspuns:

Pai depinde cati ani are. daca are 14-17 e normala daca are sub 13 e grasa. daca are peste e normala ar trebui si mai grasa:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.depinde si de greutatea oaselor. tipa pare okay.asta in cazul in care n-are forma de lingurahee hee sau de para :d. daca grasimea este distribuita bine pe corp, nu e grasa.happy

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Nu i se pare chiar grasa!

| SmarandaFilth a răspuns:

Sincer, nu mi se pare, mai ales ca greutatea in kg poate fi determinata si de oase, mai ales ca e o persoana inalta (prin urmare, are oasele mari). De asemenea, eu am 1.53(probleme de crestere, nu intru in detalii) si 49 de kg si arat normal, am formele ok, am talia subtire, soldurile normale si asa mai departe. E o prejudecata treaba cu diferenta de 10 unitati de masura intre inaltime si masa.

| chocolatecoveredcandy a răspuns:

Un pic.eu am 1, 65 si 54 si arat normal.

| Evaaaa a răspuns:

Este foarte bine. Eu zic ca fetele cu forme si mai inalte sunt mai atragatoare decat cele slabanoage sa n-ai ce sa apuci.acum depinde de gusturi tongue

| iulianbr a răspuns:

Este perfecta...CRED