| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am achiziționat acum 2 zile o pereche de ghete AIR FORCE 1 HIGH '07 și sunt din piele întoarsă, nu mă prea pricep și vreau să aflu dacă merg purtate pe ploaie..am citit ceva pe net că sunt din piele de caprioara. Daca nu sunt rezistente la apa, cu ce sa le dau?

1 răspuns:
| Ajutor12 a răspuns:

Salut, probabil in orice magazin de incaltaminte gasesti spray care protejeaza incaltamintea de apa, el este invizibil si foarte comod la folosire ba chiar are si efecte frt bune