| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am auzit ca argila este buna pentru cosuri... vreau sa va intreb chiar da rezultate?( p.s am un ten gras)

Răspuns Câştigător
| ζøvعღ a răspuns:

Da,da rezultate.Mastile cu argila au actiune purifianta, redau luminozitatea naturala a tenului, il curata de pete si il tonifica. In plus, argila are proprietati astringente, antiseptice si revitalizante deci duce la inlaturarea cosurilor.Pentru acnee si ten gras amesteci pudra de argila cu apa si o lasi pe fata 30 de min.Succes!

1 răspuns:
| BloodyBlade a răspuns:

Da,chiar da rezultate.Eu imi fac destul de des si de cand o folosesc tenul meu este mai curat, cosurile se usuca si nu-mi raman nici semne.Eu iti recomand sa folosesti o masca cu argila.La mina a functionat. Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy