| Camelia258 a întrebat:

Pentru acnee( cosuri... puncte negre) ce argila imi recomandati? Am auzit ca cea galbena este cea mai buna, da eu am inceput sa folosesc albastra - vreau un raspuns de la cineva care a folosit FUNDA

Răspuns Câştigător
| Elisabeta_Andra_1994 a răspuns:

Argila cumparata de la farmacie cea fara coloranti nu albastra nu galbena e cea mai buna desi iti recomand si un canesten e crema iti dai seara si te stergi dimineata, o sa ai fata alba pana dimineata cand stergi crema cu spirt sau apa acum depinde de ten eu cu spirt stergeam sa imi usuce cosurile fiindca am ten gras daca ai ten sensibil foloseste apa. Sper ca te-am ajutat pupici